PilotAlpinPA2 recenzje opon
Od 1999 roku zbieramy od użytkowników opinie na temat opon. Obecnie mamy ponad 400 000 wyników testów i ponad 5 miliardów przejechanych kilometrów. Pomożemy Ci znaleźć najlepszą oponę.
Przejdź do kategorii sklepu
Wyniki testów opon zimowych do aut osobowych
PilotAlpinPA2 tyre review
|
Przyczepność w suchych warunkach Hamowanie w suchych warunkach Przyczepność w mokrych warunkach Hamowanie w mokrych warunkach Przyczepność w śniegu |
Komfort jazdy Wewnętrzny poziom hałasu Zużycie opony Zużycie paliwa N/A |
Średnia na podstawie 5 wyników testu
Ø 3 244 160 km driven
| 18.12.2007 from | Note 4 |
| (26 000 km driven) |
- Przyczepność w suchych warunkach
- Hamowanie w suchych warunkach
- Przyczepność w mokrych warunkach
- Hamowanie w mokrych warunkach
- Przyczepność w śniegu
- Komfort jazdy
- Wewnętrzny poziom hałasu
- Zużycie opony
- Zużycie paliwa N/A
Rozmiar opony i marka pojazdu
185 / 65 R15 T
Citroën Berlingo HDI 2.0
Wynik: Czy kupiłbyś ten produkt ponownie? Probably
Komentarz:
Bardzo dobre opony zimowe,ale sa podobno inne...,jeszcze lepsze i tansze.Jezdze tylko na Michelinach od 14 lat.Mozna im zaufac!Zimowki 88T nie sa az tak drogie w porownaniu z letnimi,a zwlaszcza 88H.Zastanawiam sie nawet ,czy nie jezdzic caly rok na zimowkach ze wzgledu na cene.Uzywam ich w terenie bardzo gorzystym i osniezonym przez 6-7 miesiecy.Koncowke "ich zycia" zuzywam w ciagu lata.W lecie szybko sie scieraja- to normalne...!Jazda spokojna,nie sportowa.Na snieg bardzo dobre,ale na lod! - nie ma rady! - trzeba lancuchy!!!Polecam!!!
185 / 65 R15 T
Citroën Berlingo HDI 2.0
Wynik: Czy kupiłbyś ten produkt ponownie? Probably
Komentarz:
Bardzo dobre opony zimowe,ale sa podobno inne...,jeszcze lepsze i tansze.Jezdze tylko na Michelinach od 14 lat.Mozna im zaufac!Zimowki 88T nie sa az tak drogie w porownaniu z letnimi,a zwlaszcza 88H.Zastanawiam sie nawet ,czy nie jezdzic caly rok na zimowkach ze wzgledu na cene.Uzywam ich w terenie bardzo gorzystym i osniezonym przez 6-7 miesiecy.Koncowke "ich zycia" zuzywam w ciagu lata.W lecie szybko sie scieraja- to normalne...!Jazda spokojna,nie sportowa.Na snieg bardzo dobre,ale na lod! - nie ma rady! - trzeba lancuchy!!!Polecam!!!