HakkapeliittaRsi recenzje opon
Od 1999 roku zbieramy od użytkowników opinie na temat opon. Obecnie mamy ponad 400 000 wyników testów i ponad 5 miliardów przejechanych kilometrów. Pomożemy Ci znaleźć najlepszą oponę.
Przejdź do kategorii sklepu
Wyniki testów opon zimowych do aut osobowych
HakkapeliittaRsi tyre review
|
Przyczepność w suchych warunkach Hamowanie w suchych warunkach Przyczepność w mokrych warunkach Hamowanie w mokrych warunkach Przyczepność w śniegu |
Komfort jazdy Wewnętrzny poziom hałasu Zużycie opony Zużycie paliwa N/A |
Średnia na podstawie 1 wyników testu
Ø 202 048 km driven
| 16.12.2009 from Piotr | Note 4.2 |
| (50 km driven) |
- Przyczepność w suchych warunkach
- Hamowanie w suchych warunkach
- Przyczepność w mokrych warunkach
- Hamowanie w mokrych warunkach
- Przyczepność w śniegu
- Komfort jazdy
- Wewnętrzny poziom hałasu
- Zużycie opony
- Zużycie paliwa N/A
Rozmiar opony i marka pojazdu
195 / 65 R15 T
Opel Omega
Wynik: Czy kupiłbyś ten produkt ponownie? Definitely
Komentarz:
Wiele km. nie zrobi³em ale jestem pozytywnie rozczarowany kiedy to rozpêdzony do 70km/h oblodzonym ubitym ¶niegu próbowa³em spowodowaæ po¶lizg.. i sie NIE da³o.. auto momentalnie sie normuje i to samo jest przy hamowaniu.. Naciskaj±c na hamulec si³a od¶rodkowa ciagnie mnie do przodu, ja wa¿±c prawie 100kg. to znaczy ¿e opony wpadaj± w delikatny po¶lizg ale zatrzymanie ca³kowite na lodzie z 100km/h wynosi 35mb. Do drugiego auta zakupi³em nowe Vredestein'y i jestem rozczarowany nimi. Poleceam NOKIAN RSI
195 / 65 R15 T
Opel Omega
Wynik: Czy kupiłbyś ten produkt ponownie? Definitely
Komentarz:
Wiele km. nie zrobi³em ale jestem pozytywnie rozczarowany kiedy to rozpêdzony do 70km/h oblodzonym ubitym ¶niegu próbowa³em spowodowaæ po¶lizg.. i sie NIE da³o.. auto momentalnie sie normuje i to samo jest przy hamowaniu.. Naciskaj±c na hamulec si³a od¶rodkowa ciagnie mnie do przodu, ja wa¿±c prawie 100kg. to znaczy ¿e opony wpadaj± w delikatny po¶lizg ale zatrzymanie ca³kowite na lodzie z 100km/h wynosi 35mb. Do drugiego auta zakupi³em nowe Vredestein'y i jestem rozczarowany nimi. Poleceam NOKIAN RSI