Promocja Continental TouringSport 2020

  Dobra wiadomość dla miłośników jazdy sportowo turystycznej! W 2020 roku marka Continental wkroczyła na zupełnie nową ścieżkę: Model ContiRoad to opona motocyklowa wykorzystująca najnowszą technologię opracowaną przez niemieckich inżynierów. Pod względem ceny opona nie należy do najdroższych. Klasyfikuje się w obszarze cenowym modelu ContiRoadAttack 3. Oba produkty łączy ta sama mieszanka. To wszystko sprawia, że opona ​​ContiRoad to prawdziwa okazja w najwyższej jakości!

  Continental oferuje teraz dodatkowy bonus: jeśli do 30 września 2020 r. kupisz zestaw ContiRoad otrzymasz od SW-MOTECH dkupon o wartości 35 Euro za darmo. Zgarnij go i skorzystaj z okazji!

  Czas trwania promocji: od 20 lipca 2020 do 30 września 2020

  Co trzeba zrobić:

  1. Zamów w naszym sklepie komplet opon marki Continental ContiRoad .
  2. Zarejestruj się tutaj i wyślij w załączniku dowód zakupu w naszym sklepie.
  3. Gotowe - ezpośrednio od marki Continental otrzymujesz mailem kod na kolejne zakupy online w sklepie sw-mototech.com.

  Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.