Jaka jest Twoja najlepsza motocyklowa opona roku 2020?

  Wygraj oponę roku 2020!

  Bez względu na to, czy chodzi o motocykle turystyczne, enduro czy też ciężkie choppery, opony marki Pirelli, Michelin, lub też Mitas, opony drogie, tanie, czy może w średnim przedziale cenowym - optycznie opona motocyklowa jest zawsze czarna i okrągła. Jednak szczególnie Wy, motocykliści, wiecie doskonale, ile technologii kryje się w czarnej gumie i jakie są różnice w jej właściwościach oraz bieżniku. Dlatego zdajecie sobie również dobrze sprawę z tego, jak duże znaczenie w zachowaniu opony odgrywa sam motocyklista.

  Chcielibyśmy poznać Wasze zdanie, która opona motocyklowa najbardziej Was w tym roku przekonuje?

  Zagłosuj teraz na swojego faworyta i zdobądź szansę na wygranie wielu nagród!

  Weź udział w konkursie i wygraj nagrody o łącznej wartości 6600 PLN

  1. miejsce: 1x bon o wartości 500 EUR do wykorzystania w naszym sklepie online.
  2. miejsce: 1x motocyklowy interkom SENA 50S lub 1x SENA 50R.
  3. miejsce: 1x bon o wartości 885 PLN do wykorzystania w sklepie www.moto-opony.pl
  4. miejsce: 1x podręczna torba marki Van Mell Bike.
  5. - 10. miejsce: 1x zestaw Van Mell Paintwork Finish.

       Nagroda pocieszenia: 24x środek pielęgnacyjny Van Mell Visior Protect.

  Wypełnij ankietę i zapewnij sobie szansę na wygraną:

  1. Wystarczy zagłosować do 30.09.2020 na swoich faworytów z różnych kategorii.
  2. Podaj swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w razie wygranej.
  3. I to wszystko! Już bierzesz udział w konkursie i masz szansę wygrać nagrody o wartości 6600 PLN.

  Okres trwania loterii to 01.08.2020 - 30.09.2020. Zgłoszenia przesłane po okresie promocji nie będą brane pod uwagę. Udział w konkursie oznacza zgodę na warunki akcji promocyjnej.


  Trzymamy kciuki i życzymy udanych wypraw!


  Warunki uczestnictwa oraz wskazówki dotyczące ochrony danych osobowych:

  §1 Organizator/podmiot odpowiedzialny

  Organizatorem konkursu z nagrodami jest firma Delticom AG, Brühlstraße 11 in 30169 Hanower, jako administrator sklepów oponytanio.pl i moto-opony.pl (dalej zwany organizatorem).

  §2 Wygrana/nagroda

  Nagrodami w konkursie są:

        1. miejsce: 1x bon o wartości 500 EUR do wykorzystania w naszym sklepie online.

        2. miejsce: 1x motocyklowy interkom SENA 50S lub 1x SENA 50R.

        3. miejsce: 1x bon o wartości 885 PLN do wykorzystania w sklepie www.moto-opony.pl

        4. miejsce: 1x podręczna torba marki Van Mell Bike.

        5-10. miejsce: 1x zestaw Van Mell Paintwork Finish.

        Nagroda pocieszenia: 24x środek pielęgnacyjny Van Mell Visior Protect.

  §3 Warunki uczestnictwa w konkursie

  Wygrać może każdy uczestnik, który w okresie trwania akcji tj. 01.08.2020 - 30.09.2020 weźmie udział w ankiecie SurveyMonkey oraz w ostatnim kroku poda swój adres e-mail, a także imię i nazwisko.

  Udział możliwy jest jedynie we własnej osobie i ograniczony jedynie do osób fizycznych, o ile są one zdolne do podejmowania czynności prawnych. Udział stron trzecich jest niedopuszczalny. Minimalny wiek uprawniający do wzięcia udziału wynosi 18 lat. Uczestnik może wziąć udział tylko raz. Wielokrotny udział w konkursie nie jest możliwy. Wypłata nagrody w gotówce lub jej wymiana jest niemożliwa, także częściowo. Roszczenie jest nieprzenośne/nieodstępowalne. Dalsza odsprzedaż bonów osobom trzecim jest niedozwolona. Bony nie wiążą się innymi akcjami rabatowymi i mogą zostać zrealizowane jedynie w sklepie POLO lub moto-opony.pl.

  §4 Realizacja konkursu

  Początkiem okresu uczestnictwa jest wypełnienie ankiety na stronie www.oponytanio.pl www.moto-opony.pl w terminie od 01.08.2020 od godziny 00:00 do 30.09.2020 do godziny 23:59. W tym okresie wszystkie uprawnione osoby mogą wziąć udział w konkursie z nagrodami poprzez nadesłanie wyżej wymienionych informacji (więcej w paragrafie §3).

  Zwycięzcy zostaną wylosowani spośród wszystkich uczestników po zakończeniu konkursu. Losowanie odbywa się za pomocą komputera. Zwycięzcy zostaną poinformowani przez firmę Delticom AG poprzez wiadomość e-mail. Wraz z poinformowaniem o wygranej, zwycięzcy zostaną poproszeni o dane adresowe w celu wysyłki nagród. Jeśli dany zwycięzca nie da odpowiedzi firmie Delticom AG w ciągu tygodnia od chwili poinformowania o wygranej, wówczas prawo do nagrody przepada całkowicie.

  Nagrody zostaną wysłane na adresy podane przez zwycięzców. Pełne dane dla sklepu moto-opony.pl muszą zostać udostępnione zgodnie z warunkami opisanymi powyżej. Dane, które zostaną dostarczone po okresie trwania konkursu, nie będą uwzględnione.

  Sklep moto-opony.pl zastrzega sobie prawo do zmiany terminu losowania, jego przerwania lub zakończenia bez zapowiedzi oraz podawania przyczyny. O ile tego rodzaju zakończenie wynika z działania uczestnika, w szczególności później i / lub w przypadku oczywistego braku zamiaru uczestnictwa, sklep moto-opony.pl może (również w późniejszym czasie) wykluczyć pojedynczych uczestników. Informacja o zmianie warunków uczestnictwa lub przerwaniu losowania zostanie ogłoszona przez sklep moto-opony.pl w prezentacji internetowej oraz przesłana w wiadomości e-mail.

  §5 Ochrona danych, podstawy prawne przetwarzania danych, przepisy dotyczące ochrony danych

  Firma Delticom AG, Brühlstraße 11, 30169 Hanower, jest odpowiedzialna za ochronę danych w rozumieniu art. 4 nr 7 ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych (DSGVO). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych pocztą elektroniczną na adres datenschutz@delti.com lub pocztą na podany wyżej adres pocztowy z dopiskiem „Ochrona danych”. Aby wziąć udział w loterii, ankiecie oraz by zostać poinformowanym o wygranej, zbieramy i przetwarzamy następujące dane osobowe:

  • imię i nazwisko

  • adres e-mail.

  Jeśli nagrodą jest bon wartościowy, zostanie on również wysłany pocztą elektroniczną zgodnie z polityką przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych. Jeśli nagroda może zostać wysłana wyłącznie za pośrednictwem usługi pocztowej / kurierskiej, dane zostaną wykorzystane, aby oprócz powiadomienia o wygranej zapytać o: dane adresowe zwycięzców.

  Są one zbierane i przetwarzane w celu przekazania nagrody.

  Podstawą prawną dla wszystkich wymienionych procesów przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 b) DSGVO („Realizacja umowy”). Przetwarzamy dane osobowe w celu rejestracji, realizacji i przeprowadzenia loterii.

  Zbieramy i przechowujemy odpowiedzi z ankiety w celach marketingowych (na przykład, aby tworzyć hasła reklamowe lub planować kampanie marketingowe). Podczas okresu przechowywania odpowiedzi uczestników ich przypisanie do poszczególnych osób jest technicznie możliwe, ale nie jest przewidziane. Na podstawie odpowiedzi wyciągamy ogólne wnioski.

  Dane osobowe są przechowywane w związku z realizacją gry z nagrodami w oparciu o ustawowy okres przedawnienia na trzy lata od początku następnego roku (kryterium przechowywania). Dopuszczalność przechowywania wynika z art. 6 ust. 1 f) DSGVO („uzasadniony zamiar”). Jest naszym uzasadnionym zamiarem, aby zapisywać te dane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń uczestników loterii oraz w celu obrony prawnej. Przetwarzanie danych jest ograniczone do celów dowodowych.

  Ankieta jest oceniana przez następującego wykonawcę: SurveyMonkey Europe UC, 2nd Floor, 2 Shelbourne Buildings, Shelbourne Road, Dublin, Irlandia Na koniec Delticom AG otrzymuje tylko wyniki badania. W imieniu Delticom AG, Survey Monkey zajmie się danymi uczestników w następujący sposób:

  Polityka prywatności

  Wytyczne bezpieczeństwa

  Masz prawa do ochrony danych (tzw. Prawa osoby zainteresowanej), w szczególności prawo do sprzeciwu wobec wyżej wymienionego przetwarzania danych, prawo do informacji oraz ich usuwania. W tym kontekście firma Delticom AG odnosi się do odpowiednich informacji o ochronie danych. W celu ich uzyskania prosimy kliknąć w link: https://www.moto-opony.pl/datenschutz

  §6 Odpowiedzialność; ingerencja innych programów

  Wszelka odpowiedzialność firmy Delticom AG jest ograniczona do zamiaru i rażącego niedbalstwa. Firma Delticom AG nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne manipulacje lub ingerencje w przebieg losowania. Wykluczone z wyłączenia odpowiedzialności jest naruszenie życia, ciała i zdrowia.

  Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy lub techniczne niesprawności sieci i połączeń telefonicznych, sieciowych systemów online, serwerów, dostawców sieci, sprzętu oraz oprogramowania komputerowego, wiadomości e-mail oraz wpisów, które są odbierane z powodu problemów technicznych lub przeciążenia Internetu, sieci telefonicznej lub strony internetowej lub kombinacji wyżej wymienionych przypadków. Ponadto organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia sprzętu lub oprogramowania uczestników, które zostały spowodowane przez udział w konkursie lub jego wynik. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wady lub uszkodzenia nagrody.

  §7 Wyłączenie z konkursu z nagrodami

  Nieuprawnieni do udziału w konkursie są pracownicy firmy Delticom AG wraz z należącymi do niej/powiązanymi z nią spółkami oraz z ich członkami rodziny.

  Dochodzenie roszczeń na drodze sądowej jest wykluczone.

  § 8 Inne

  Jeżeli postanowienie niniejszych warunków uczestnictwa będzie lub stanie się całkowicie lub częściowo nieskuteczne, wówczas ważność tych warunków uczestnictwa nie zostanie naruszona. Zamiast nieskutecznego przepisu stosuje się prawnie dopuszczalne rozporządzenie, które jest najbliższe znaczeniu i celowi wyrażonemu w nieważnym postanowieniu. To samo dotyczy sytuacji, w których warunki uczestnictwa mają niezamierzoną lukę w rozporządzeniu. Udział w loterii odbywa się wyłącznie na wymienionych tutaj warunkach.

  Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.