Bridgestone X 20 F

  X 20 F
  Bridgestone  X 20 F
  Bridgestone

  Większa przyczepność na każdym rodzaju podłoża.

  Przyczepność, przyczepność, przyczepność

  Poruszaj się do przodu, a nie na boki. Nowa konstrukcja bloków bieżnika zapewnia wyjątkowe przyspieszenie i natychmiastową reakcję hamulców.

  Technologia opracowana na torach wyścigowych

  Battlecross X20 oferuje zaawansowane rozwiązania technologiczne wszystkim kierowcom, od początkujących do uczestników międzynarodowych zawodów.

  Doskonała przyczepność na zakrętach

  Doskonała przyczepność Battlecross X20 „wyprostuje” nawet najbardziej wymagającą trasę; dzięki niej płynnie pokonasz zakręty!

  Szeroki zakres roboczy

  Opona została opracowana na bardzo różne rodzaje podłoża, od miękkiego do średnio twardego, a nawet błoto. To naprawdę wszechstronny produkt!

  Szybki i łatwy montaż

  W pełni symetryczne ułożenie bloków na tylnej oponie umożliwia montaż w obu kierunkach. Dzięki temu jeszcze szybciej można zmieniać opony w boksach.


  287 zł

  dostępny
  Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski
  Wysyłka gratis*
  Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
  14 dni na zwrot
  Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
  *Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
  **Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych
  Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.