Bridgestone X 40 F

  X 40 F
  Bridgestone  X 40 F
  Bridgestone

  Nie ma takiego terenu, na którym nie dasz sobie rady.

  Mocne i szybkie osiągi

  Zaprojektowane, żeby jeździć z łatwością i precyzją po nawet najtrudniejszym terenie. Abyś mógł poczuć dreszczyk emocji na prawdziwie terenowych oponach.

  Niewiarygodne reakcja

  Opracowany i sprawdzony na zawodach motocrossowych najwyższego szczebla wzór bieżnika opon BattleCross X40 pozwala Ci osiągnąć maksimum osiągów w terenie.

  Elastyczne osiągi

  Kiedy twoja ścieżka nieoczekiwanie skręca, opony BattleCross X40 zapewnią Ci doskonałą przyczepność i zdolność manewrowania, kiedy potrzebujesz tego najbardziej.

  Trwała konstrukcja

  Nawet najtrudniejszy teren nie jest zbyt trudny dla najmocniejszych dotąd opon motocrossowych Bridgestone, wyposażonych w najnowocześniejsze mieszanki i technologie konstrukcyjne.

  Większa gama produktów

  Lepsza przyczepność i doskonałe właściwości trakcyjne przedniej i tylnej opony sprawiają, że sztandarowe podukty motocrossowe Bridgestone mogą być wykorzystywane na bardziej zóżnicowanych tenerach.

  tylko
  254 zł
  Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski
  Wysyłka gratis*
  Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
  14 dni na zwrot
  Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
  *Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
  **Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych
  Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.