Bridgestone BT45 F

  BT45 F
  Bridgestone  BT45 F
  Bridgestone

  Szukasz komfortu opony turystycznej połączonego z osiągami opony sportowej? Nie musisz iść na żaden kompromis. Poznaj oponę Battlax BT-45 i ciesz się tym, co najlepsze w obu rodzajach opon.

  Różnica, którą czuć

  Metoda optymalizacji konstrukcji opony (Comprehensive Tyre Design Method - CTDM) Bridgestone udoskonala bieżnik, profil i konstrukcję, zapewniając najwyższy komfort jazdy i różnicę, którą czuć.

  Całkowity spokój

  Zaawansowana technologia bieżnika Bridgestone pozwala poczuć całkowity spokój i pewność podczas jazdy w mokrych i suchych warunkach.

  Sportowe prowadzenie

  Poczuj emocje prawdziwie sportowej jazdy na każdym zakręcie. Dostępna z indeksem prędkości H i V.

  Doskonała konstrukcja

  Poczuj siłę jakości – japońska opona diagonalna oferująca doskonałe osiągi w każdej porze roku.

  Jedź w najdalszą trasę

  Opona Battlax BT-45 wykorzystująca dwoistą mieszankę Bridgestone oraz technologię udoskonalającą właściwości przy jeździe na wprost oraz na zakrętach (Straight And Cornering Technology - SACT) łączy doskonałą przyczepność na zakrętach i długą żywotność.


  512 zł

  dostępny
  Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski
  Wysyłka gratis*
  Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
  14 dni na zwrot
  Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
  *Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
  **Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych
  Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.