Dunlop D402 H/D

  D402 H/D
  Dunlop  D402 H/D
  Dunlop

  Aby żyć na szosie.

  Opona Dunlop D402 jest jedyną uznawaną przez firmę Harley-Davidson do stosowania w modelach motocykli turystycznych tej firmy. Montaż innych opon w przypadku tego modelu nie wchodzi w grę. Komputerowo stworzony wzór bieżnika daje pewne prowadzenie na mokrej nawierzchni. Poza tym dba o równomierne zużycie opony. Dzięki zastosowaniu trójwarstwowego poliestrowego karkasu z dwoma warstwami pasa włókna szklanego możesz zabrać ze sobą tyle bagażu, ile tylko chcesz – z modelem D402 wyróżniasz się elegancją podczas podróży.
  Harley-Davidson jest prawdziwą ikoną wśród producentów motocykli dlatego motocykliści stawiają wysokie wymagania wobec swoich maszyn. Przez dziesięciolecia Dunlop był ekskluzywnym producentem opon dla amerykańskiej legendy motocyklowej.

  Aktualnie Dunlop wprowadza szeroką ofertę opon dla wszystkich motocykli Harley-Davidson. Zatem każdy kierowca może czerpać prawdziwą przyjemność wynikającą z jazdy, o której William Harley i Arthur Davidson marzyli w trakcie tworzenia swojego pierwszego motocykla.

  Główne zalety:

  Jedyny uznany przez firmę Harley-Davidson® model opony do motocykli turystycznych. Model D402 jest jedną z opon pochodzącą z serii (H/D) powstałej w wyniku współpracy firmy Dunlop i Harley Davidson. Komputerowo zoptymalizowany wzór bieżnika powoduje wzrost pewności w prowadzeniu na mokrej nawierzchni zachowując równomierne zużycie. Zastosowany trójwarstwowy poliestrowy karkas z dwoma warstwami taśm z włókna szklanego zwiększa nośność oraz poprawia stabilność podczas jazdy.

  Jedyna uznawana przez Harley-Davidson® opona turystyczna. D402 pochodzi z serii opon Dunlop®-Harley-Davidson® (H/D).  Zoptymalizowany wzór bieżnika został zastosowany w celu zwiększenia pewności jazdy na śliskim podłożu przy równomiernym zużyciu.

  Jedyna opona do motocykli turystycznych zaakceptowana przez Harley-Davidson®.

  Dobrany komputerowo profil bieżnika zapewnia pewność prowadzenia na śliskiej nawierzchni, zmniejszając nierównomierne zużycie. Trzywarstwowy karkas z poliestru z dwoma opasaniami z włókna szklanego zapewnia odporność na duże obciążenia i większą stabilność.

  • Pasujące modele motocykli
  tylko
  757 zł
  Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski
  Wysyłka gratis*
  Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
  14 dni na zwrot
  Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
  *Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
  **Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych
  Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
  Akceptuję