Dunlop Geomax MX 32

  Geomax MX 32
  Dunlop  Geomax MX 32
  Dunlop

  Wywodząca się bezpośrednio z doświadczenia i sukecsów zdobytych przez Dunlop w Mistrzostwach Świata MX 2013. MX-32/32F jest najlepszym wyborem najnowszej generacji opon do miękkiego i średniego terenu.

  Opracowna przy współpracy z Hondą i Kawasaki podczas projektu związanego z Mistrzostwami Świata MX 2013. W ten projekt był zaangażowany Eddy Seel – były zawodnik MX GP oraz Mistrzostw Supermoto. Znakomite tłumienie i utrzymywanie linii przejazdu dzięki zastosowaniu mieszanki o wysokich właściwościach tłumienia własnego (MX -32 tył). Kierunkowy wzór bieżnika oferuje optymalną skutecznośc hamowania (MX-32 przód).

  Nowa, lżejsza konstrukcja daje lepsze prowadzenie w grząskim terenie (błocie). Większe bloki centralne bieżnika zapewniają dużą przyczepność i bardzo dobre parametry startowe (MX-32 przód). Zwiększona kontrola w zakrętach dzięki Progressive Cornering Block Technology (PCBT). Pewniejsza i lepsza kontrola linii jazdy została osiągnięta dzięki zastosowaniu technologii karkasu CTCS

  Produkt jest obecnie niedostępny w magazynie
  Wysyłka gratis*
  Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
  14 dni na zwrot
  Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
  *Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
  **Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych
  Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.